• Zajęcia sportowe dla dziewcząt

Zapraszamy dziewczęta z klas 4 - 5 na zajęcia Szkolnego Koła Sportowego prowadzone przez Panią Małgorzatę Pyszel:

wtorek 15.20 - 16.20     Gry zespołowe (piłka siatkowa i koszykowa)

wtorek 16.20 – 17:10     Akrobatyka sportowa

czwartek 8.00 - 9.00      Gry zespołowe (piłka siatkowa i koszykowa)

czwartek 9.00 - 10.00    Akrobatyka sportowa

• Pierwszy dzwonek Piątce!!!

Dziś, 1. września, dźwięk ręcznego dzwonka symbolicznie obwieścił otwarcie nowego roku szkolnego. Rozpoczynamy go pełni nadziei i entuzjazmu, mimo nadal obowiązujących pandemicznych obostrzeń. Dyrektor szkoły, Ewa Szczerba, podczas swojego powitalnego przemówienia wyraziła ogromną radość z przybycia uczniów do szkoły, życzyła im wielu sukcesów i owocnej nauki. Szczególnie ciepło powitani zostali uczniowie (i nauczyciele), którzy w tym roku po raz pierwszy przekroczyli próg gościnnej „Piątki”. Uroczystą inaugurację uświetnił krótki program artystyczny przygotowany przez uczniów.

Po akademii przyszedł czas na pierwsze powakacyjne spotkania w klasowym gronie, wakacyjne wspomnienia i plany na kolejne pracowite miesiące. Wszystkim życzymy zapału i wytrwałości w dążeniu do osiągania jak najlepszych wyników.

• Szczepienia dla uczniów przeciwko COVID

Szanowni Rodzice,

w związku z ogólnopolską akcją dobrowolnych szczepień przeciwko COVID-19 dzieci od 12. roku życia informujemy, iż w pierwszych tygodniach września będzie możliwość złożenia deklaracji chętnych do szczepień – zarówno wśród uczniów,jak i członków rodzin. Szkolny koordynator rozda i zbierze deklaracje w dniach 6-10 września.Po zebraniu deklaracji harmonogram szczepień zostanie ustalony w porozumieniu z punktem szczepień w Mińsku Mazowieckim.Informacje na temat szczepień dzieci znajdą Państwo w Liście Ministra Zdrowia do dyrektorów szkół, pedagogów, rodziców w sprawie wykonywania szczepienia przeciwko SARS-CoV-2 wśród nieletnich uczniów w wieku 12 do 15 roku życia:

Szczepienia przeciwko SARS-COV-2 wśród uczniów w wieku od 12 do 15 roku życia

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022:

​Zapraszamy wszystkich uczniów w dniu 1 września 2021 r. wg następującego harmonogramu:

Godzina  9:00 – KLASY II-III

Godzina  10:30 – KLASY IV-VI

Godzina  12:00 – KLASY VII-VIII

Godzina  13:30 – KLASY I

Rozpoczęcie roku szkolnego klas zerowych

Dnia 1 września 2021r. o godz. 8.00 w dużej sali gimnastycznej odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego dla klas zerowych. Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami (jedno dziecko z jednym rodzicem) z zachowaniem reżimu sanitarnego. W tym dniu zajęcia dydaktyczno-wychowawcze  będą się odbywały wg stałego planu (7.00 – 17.00).