• harmonogram konsultacji nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023

        • Konsultacje dla dzieci i rodziców odbywają się zgodnie z zamieszczonym harmonogramem, proszę o wcześniejsze umawianie się na konsultację za pomocą dziennika elektronicznego, telefonicznie pod nr telefonu 25758 2957 wew. pokój nauczycielski.


          Lp.

          Imię i nazwisko

          Dzień i godzina

          Numer sali lekcyjnej

          1

          Szczerba Ewa

           Wtorek, godzina 9.00.-10.00.

          Gabinet Dyrektora Szkoły

          2

          Kokoszka Iwona

          Poniedziałek, godzina 15.00.-16.00.

          Gabinet Wicedyrektora Szkoły

          3

          Szczepańska Agnieszka

          Wtorek, godzina 15.00.-16.00.

          Gabinet Wicedyrektora Szkoły

          4

          Ciszkowska Anna

          Piątek, godzina 9.00.-10.00.

          pokój przy sali nr 20

          5

          Baran Jolanta

          Poniedziałek, godzina 11.30.-12.30.

          Czytelnia na parterze

          6

          Broda Arkadiusz

          Środa, godzina 16.20.-17.20.

          Pokój nauczycieli wf

          7

          Broda Ewa

          Środa, godzina 10.40.-11.40.

          Sala nr 16

          8

          Chłopik Edyta

          Wtorek, godzina 12.00.-13.00.

          Czytelnia na parterze

          9

          Dębowska-Korkuć Katarzyna

          Środa, godzina 14.00.-15.00.

          sala nr 7

          10

          Dmitruk Anna

          Piątek, godzina 11.30.-12.30.

          Czytelnia na parterze

          11

          Dźwigała Anna

          Piątek, godzina 11.30.-12.30.

          Czytelnia na parterze

          12

          Gajowniczek Gertruda

          Czwartek, godzina  14.30.-15.00.

          pokój przy sali nr 7

          13

          Gałecka Samanta

          Poniedziałek, godzina 9.45.-10.45.

          pokój przy sali nr 7

          14

          Gąsecka Beata

          Piątek, godzina 8.50.-9.50.

          pokój przy sali nr 7

          15

          Gmitrzuk Edyta

          Poniedziałek, godzina13.30.-14.30.

          pokój przy sali nr 7

          16

          Gójska Katarzyna

          Wtorek, godzina 15.30.-16.30.

          Sala nr 5

          17

          Heller Aldona

          Piątek, godzina  9.45.-10.45.

          pokój przy sali nr 20

          18

          Jakubowska Magdalena

          Środa, godzina 13.30.-14.30.

          pokój przy sali nr 7

          19

          Karczewska-Czapska Dorota

          Środa, godzina  8.50.-9.50.

          sala nr 6

          20

          Kifert Krystyna

           2 i 4 Środa miesiąca, godzina  15.30.-17.00

          Gabinet pedagoga

          21

          Kłos Elżbieta

           1 i 3 Piątek miesiąca, godzina  10.00.-11.00.

          czytelnia na parterze

          22

          Komorowska Ewa

           1 wtorek miesiąca, godzina 17.30.-18.30.

          pokój przy sali nr 20

          23

          Kopeć Edyta

          Czwartek, godzina 11.00.-12.00.

          czytelnia na parterze

          24

          Kossakowska Beata

          Wtorek, godzina 10.00.-11.00.

          Biblioteka

          25

          Kotynia Monika

          1 i 3 poniedziałek miesiąca, godzina 13.40.-14.40.

          pokój przy sali nr 7

          26

          Kruk Marcin

          Piątek, godzina 14.30.-15.30.

          sala nr 4

          27

          Kruszewska Mariola

          Środa, godzina  9.35.-10.35.

          pokój przy sali nr 7

          28

          Kruszewski Mirosław

          Środa, godzina  8.50.-9.50.

          sala nr 16

          29

          Kudelski Marek

          Czwartek, godzina 16.20.-17.20.

          Pokój nauczycieli wf

          30

          Kulma Olga

          Wtorek, godzina 16.00.-17.00.

          Gabinet logopedy

          31

          Kurek Joanna

          Wtorek, godzina  7.50-8.50.

          Sala nr 7

          32

          Lebuda Danuta

          1 wtorek miesiąca, godzina 17.30.-18.30.

          pokój przy sali nr 20

          33

          Lulko Katarzyna

          Piątek, godzina 11.45.-12.45.

          czytelnia na parterze

          34

          Malinowska Jolanta

          Poniedziałek, godzina 10.00.-11.00.

          Biblioteka

          35

          Markowska  Anna

          Poniedziałek, godzina 12.45.-13.45.

          pokój przy sali nr 20

          36

          Mastalerz Wanda

          Czwartek, godzina 8.50.-9.50.

          pokój przy sali nr 7

          37

          Michalik Małgorzata

          1 i 3 piątek miesiąca,godzina 13.30.-14.30.

          pokój przy sali nr 7

          38

          Milewska Katarzyna

          Wtorek, godzina 17:10-18:10

          Sala nr 6

          39

          Miłkowska Ewa

          Piątek, godzina 8.50.-9.50.

          Sala nr 5

          40

          Niedek Anna

          1 i 3 czwartek miesiąca, godzina 15.00.-16.00.

          Gabinet pedagoga

          41

          Nowicka Barbara

          Wtorek, godzina 12.00.-13.00.

          czytelnia na parterze

          42

          Osica Adam

          Wtorek, godzina 13.30.-14.30.

          pokój przy sali nr 7

          43

          Ostaszewska Aleksandra

           1 i 2 wtorek miesiąca, godzina 13.00.-14.00.

          Gabinet pedagoga

          44

          Płochocka Marzena

           Wtorek, godzina 7.50.-8.50.

          Sala nr 24

          45

          Pyszel Małgorzata

          Poniedziałek, godzina 10.50.-11.50.

          Pokój nauczycieli wf

          46

          Sabak Iwona

          Czwartek, godzina 13.35.-14.35.

          Sala nr 4

          47

          Sabak Marzena

           1 i 2 czwartek miesiące, godzina 15.35.-16.35.

          Sala nr 6

          48

          Sadowska Dorota

          Czwartek, godzina 11.30.-12.30.

          Sala nr 21

          49

          Schima Teresa

          Wtorek, godzina 14.30.-15.30.

          sala nr 15

          50

          Sikorska Iwona

          1 i 2 piątek miesiąca, godzina  9.40.-10.40.

          pokój przy sali nr 7

          51

          Słodownik Renata

          Czwartek, godzina 16.15.-17.15.

          Sala nr 2

          52

          Solecka Danuta

          Czwartek, godzina 8.50.-9.50.

          Sala nr 21

          53

          Tas Katarzyna

          Piątek, godzina 12.30.-13.30.

          Sala nr 16

          54

          Wielgopolanin Elżbieta

          Poniedziałek, godzina 14.00.-15.00.

          pokój przy sali nr 7

          55

          Witek Dominika

          Poniedziałek, godzina 9.40.-10.40.

          Pokój nauczycieli wf

          56

          Wocial Marzanna

          Poniedziałek, godzina 11.30-.12.30.

          czytelnia na parterze

          57

          Woźniak Elżbieta

          Środa, godzina 10.30.-11.30.

          czytelnia na parterze

          58

          Woźnica Danuta

          Wtorek, godzina  17.10.-18.10

          Sala 16

          59

          Wójcik Ewa

          Wtorek, godzina 14.00.-15.00.

          sala nr 16

          60

          Zawada Urszula

          Piątek, godzina 15.25.-16.25.

          sala 24

          61

          Zawadka Joanna

          Środa, godzina 11.30.-12.30.

          czytelnia na parterze

          62

          Zwierz Adam

          Czwartek, godzina 16.20.-17.20.

          Pokój nauczycieli wf

          63

          Żyłka Monika

          Wtorek, godzina 11.30-.12.30.

          czytelnia na parterze

           

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Józefa Wybickiego w Mińsku Mazowieckim
      • sp5@post.pl
      • sp5@post.pl
      • 25 758 29 57
      • ul. Małopolska 11, 05 - 300 Mińsk Mazowiecki 05-300 Mińsk Mazowiecki Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych