• harmonogram konsultacji nauczycieli w roku szkolnym 2021/2022

        • Komunikacja odbywa się za pomocą dziennika elektronicznego, telefonicznie pod nr telefonu 25758 2957 wew. pokój nauczycielski. Nauczyciele są dostępni w szkole w poniżej podanych godzinach.

          W czasie zdalnego nauczania konsultacje odbywają się za pośrednictwem Platformy Office365 - Teams.  


          Lp.

          Imię i nazwisko

          Termin konsultacji 

          1

          Szczerba Ewa

          Środa godzina 8.00.-9.00

          2

          Ciszkowska Anna

          Czwartek  godzina 13.00-15.00

          3

          Kokoszka Iwona

          Poniedziałek godzina 8.00-10.00

          4

          Baran Jolanta

          Czwartek godzina 13.45-14.30

          5

          Broda Arkadiusz

          Czwartek godzina 13.45-14.30

          6

          Broda Ewa

          Poniedziałek godzina 10.45-11.30

          7

          Chłopik Edyta

          Wtorek godzina 10.45-11.30

          8

          Dąbrowska-Korkuć Katarzyna

          Wtorek godzina 15.30-16.15

          9

          Ks. Danecki Jerzy

           

          10

          Dmitruk Anna

          Wtorek godzina13.45-14.30

          11

          Dźwigała Anna

          Środa godzina  9.50-10.35

          12

          Gąsecka Beata

          Środa godzina 13.45-14.30

          13

          Gmitrzuk Edyta

          Wtorek godzina 11.45-12.30

          14

          Gójska Katarzyna

          Czwartek godzina 10.45-11.30

          15

          Jakubowska Magdalena

          Środa godzina 14.40-15.25

          16

          Karczewska-Czapska Dorota

          Poniedziałek godzina 12.45-13.30

          17

          Karwowska Iwona

          Środa godzina 11.45-12.30

          18

          Kossakowska Beata

          Poniedziałek godzina 12.00.-12.45

          19

          Kotynia Monika

          Czwartek godzina 7.40 -8.00

          20

          Kruszewska Mariola

          Czwartek godzina 12.45-13.30

          21

          Kruszewski Mirosław

          Czwartek godzina 13.45-14.30

          22

          Kubaszek Dobrawa

           Czwartek godzina 15.35 -16.20

          23

          Kudelski Marek

          Wtorek godzina 18.00.-18.45

          24

          Kurek Joanna

          Wtorek godzina14.40.-15.25

          25

          Lulko Katarzyna

          Czwartek godzina 17.15.-18.00

          26

          Malinowska Jolanta

          Poniedziałek godzina 9.00-9.45

          27

          Markowska  Anna

          Wtorek godzina 12.00-12.45

          28

          Mastalerz Wanda

          Czwartek godzina 9.50-10.35

          29

          Milewska Katarzyna

          Poniedziałek godzina 11.30-12.15

          30

          Miłkowska Ewa

          Poniedziałek godzina 10.45-11.30

          31

          Osica Adam

          Środa godzina 12.45-13.30

          32

          Płochocka Marzena

          Czwartek godzina 14.40-15.25

          33

          Polit Beata

          Wtorek godzina 15.35-16.20

          34

          Pyszel Małgorzata

          Poniedziałek godzina 12.45-13.30

          35

          Sabak Iwona

          Czwartek godzina 11.00-11.45

          36

          Sabak Marzena

          Wtorek godzina 13.30-13.45

          37

          Sadowska Dorota

          Środa godzina 13.45-14.30

          38

          Sikorska Iwona

          Wtorek godzina 7.45-8.00

          39

          Słodownik Renata

          Środa godzina 13.30-14.15

          40

          Solecka vel Szymańska Danuta

          Wtorek godzina 14.40-15.25

          41

          Szczepańska Agnieszka

          Czwartek godzina 12.45-13.30

          42

          Tas Katarzyna

          Wtorek godzina 9.50-10.35

          43

          Wocial Marzanna

          Poniedziałek 17.15-18.00

          44

          Woźniak Elżbieta

           

          45

          Woźnica Danuta

          Czwartek godzina 8.55-9.40

          46

          Zawadka Joanna

          Środa godzina 17.15-18.00

          47

          Zwierz Adam

          Wtorek godzina 14.40-15.25

          48

          Żyłka Monika

          Piątek godzina 17.15-18.00

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Józefa Wybickiego w Mińsku Mazowieckim
      • sp5@post.pl
      • 25 758 29 57
      • ul. Małopolska 11, 05 - 300 Mińsk Mazowiecki
      • 25 759 65 34
      • 822-10-46-051
      • 000584449
      • 20 Pedagog 22 Sekretariat szkoły 24 Księgowość 26 Intendent 27 Fax 29 Logopeda 30 Biblioteka 31 Oddziały przedszkolne 33 Świetlica 35 Pokój nauczycielski
      • sp5@post.pl
  • Galeria zdjęć

      brak danych