• ZRÓB SOBIE PREZENT NA ŚWIĘTA - WYPOŻYCZ KSIĄŻKĘ !

• 03.12.2021 19:41
        • Biblioteka szkolna zaprasza do odwiedzin i wypożyczania książek o tematyce świątecznej,  które wprowadzą do waszego domu gwiazdkową atmosferę.

Poniżej prezentujemy książki, które znajdziecie w naszej bibliotece.
          Aby ułatwić Wam wybór przygotowałyśmy krótkie informacje  o wybranych książkach.

• Jak pracuje święty Mikołaj?

• 03.12.2021 18:29
        • Czy nie zastanawiało was czasem, skąd Mikołaj wie, że już śpicie? Czy ma on dość czasu, by sprawdzić, które dzieci były grzeczne, a które nie? Takich pytań, na które dotąd nie znaliście odpowiedzi, jest znacznie więcej. Ta książka wam na nie odpowie. Dowiecie się z niej, jak to się dzieje, że Święty Mikołaj rok w rok przychodzi do was z prezentami. Poznacie też jego różne sekrety.

• Basia i Boże Narodzenie

• 03.12.2021 18:30
        • Tych Świąt Bożego Narodzenia Basia długo nie zapomni, ponieważ będą naprawdę wyjątkowe! Jednak okres przed Świętami nie jest zbyt wesoły. Mama Basi łamie sobie rękę, a lekarz zabrania jej cokolwiek robić. Wszystko stanęło pod znakiem zapytania. I co teraz? Bez pomocy mamy Święta mogą się nie udać.

• Prezent dla Cebulki

• 03.12.2021 18:33
        • Zbliża się Boże Narodzenie. Cebulka ma dwa marzenia: dostać pod choinkę rower i tatę. Mama mówi, że rower jest za drogi i prosi Cebulkę, by wymyślił sobie jakiś inny prezent. Nie wygląda też na to, żeby mama chciała odszukać tatę Cebulki w dalekim Sztokholmie. Cebulka bierze sprawy w swoje ręce – tylko jak daleko można się posunąć, by zdobyć to, czego się pragnie?