• Wyprawka dla oddziałów zerowych

   Wyprawka dla oddziałów zerowych

   02.10.2020 16:20
   Szanowni Rodzice Zerówkowiczów,
   do rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 zostało już niewiele czasu, pora więc już zacząć myśleć o przygotowaniach. Zajęcia w oddziałach zerowych rozpoczną się 1 września 2020 roku. Poniższy załącznik zawiera informację na temat przyborów i artykułów papierniczych. Wszystkie rzeczy uwzględnione w wyprawce prosimy umieścić w torbie podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka oraz dostarczyć między 1 a 4 września. Odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości uzyskają Państwo podczas pierwszego zebrania z wychowawcami oddziałaów zerowych.
  • Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

   Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

   26.06.2020 16:50

   Nadszedł ten długo oczekiwany dzień, kiedy radość z nadejścia wytęsknionych wakacji miesza się ze smutkiem pożegnań – ostatni dzień roku szkolnego. W tym roku jakże inny jest to dzień od tych, do których się przez lata przyzwyczailiśmy. Nie było uroczystej akademii i wspólnego spotkania uczniów z dyrekcją i nauczycielami, w asyście przejętych rodziców. Wszystkiemu oczywiście winna pandemia i zaostrzenie przepisów sanitarnych. Dlatego jedynie wyróżnione klasy – trzecioklasiści, ósmoklasiści i uczniowie klas szóstych opuszczający Piątkę – mieli przywilej spotkania się z dyrekcją i wychowawcami w murach szkoły. Były przemówienia, kwiaty, rozdanie świadectw i nagród, życzenia sukcesów na nowej życiowej drodze. Były też łzy wzruszeń. Na pożegnanie padły serdeczne słowa podziękowań i zapewnień, że Szkoła Podstawowa nr 5 na zawsze pozostanie we wdzięcznej pamięci jej absolwentów.

   Inni uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami za pośrednictwem Internetu.

   Wszystkim uczniom, tym odchodzącym z Piątki i tym, którzy wrócą do niej we wrześniu, życzymy wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!

   Galeria zdjęć

  • Ósmoklasiści Piątki...

   25.06.2020 22:58
   Koleżanki i Koledzy!
   Uczniowie, a za chwilę Absolwenci naszej szkoły...
    
   My, uczniowie klas VII nie możemy dziś pożegnać Was osobiście, ale zrobimy to za pośrednictwem strony internetowej szkoły. . Chcemy Wam podziękować za wspólnie spędzone chwile oraz życzyć powodzenia na kolejnym etapie życia. Życzymy Wam, abyście kontynuowali naukę w szkole, którą wybraliście, realizowali wszelkie marzenia, poznawali wspaniałych ludzi, odkrywali to, co nieodkryte.  
   Wszystkiego dobrego!
   Koleżanki i Koledzy z klas siódmych smiley
  • Czas pożegnań nadszedł już...

   25.06.2020 22:55

   Co roku przychodzi taki smutny czas, kiedy musimy pożegnać uczniów dwóch klas szóstych naszej szkoły. Są to chwile pełne wzruszeń, wspomnień, ale i zadowolenia z osiągnięć i wspólnie spędzonych lat w murach naszej „Piątki”. Tegoroczne pożegnanie jest szczególne – kończymy naukę w warunkach pandemii, po ponad trzech miesiącach zdalnego nauczania, kiedy widzieliśmy się na ekranach komputerów, tęskniliśmy za spotkaniem, rozmową, żartami.

   Do tej szkoły, przed kilkoma laty, z sercem pełnym obaw i oczami lśniącymi od łez zostaliśmy przyprowadzeni za rękę przez troskliwych rodziców. Bardzo szybko okazało się jednak, że uczęszczanie do szkoły ma swoje zalety. To tu zawiązało się wiele przyjaźni, które z pewnością  przetrwają lata próby, tu czas mijał na wesołej zabawie w gronie kolegów i koleżanek, tu można było rozwijać swoje zainteresowania i pasje oraz poszerzać wiedzę o otaczającym świecie. Szkoła to nie tylko budynek, ławki, krzesła, tablice… szkoła to przede wszystkim ludzie: uczniowie, grono pedagogiczne, rodzice i pracownicy administracyjni. To oni wszyscy razem i każdy z osobna tworzą jej niepowtarzalny klimat, każda z tych osób zostawia w niej kawałek siebie. Każdy z Was zostawi w sercach osób, z którymi współpracował swój ślad.


   Dziś mówimy Wam do zobaczenia, bo z pewnością nie raz spotkamy się, by wspominać lata szkolne…
    

   Uczniowie klas szóstych
    

  • Egzamin ósmoklasisty... pierwszy egzamin w życiu...

   Egzamin ósmoklasisty... pierwszy egzamin w życiu...

   17.06.2020 19:05
   Egzamin ósmoklasisty to pierwszy poważny sprawdzian w życiu młodego człowieka. Tegoroczny jest szczególny, bo odbywa się w innym niż planowano terminie i w szczególnym reżimie sanitarnym. Jedno i drugie spowodowane jest pandemią COVID-19. To dodatkowy czynnik podnoszący poziom stresu i tak mocno zdenerwowanych uczniów i ich rodziców. Mimo tych nietypowych okoliczności wszyscy ósmoklasiści przystąpili do egzaminu, choć w różnych nastrojach i z różnymi oczekiwaniami.
    
   Życzymy Wam, Drodzy Ósmoklasiści, powodzenia!
   Galeria zdjęć
  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Józefa Wybickiego w Mińsku Mazowieckim
   • sp5@post.pl
   • sp5@post.pl
   • 25 758 29 57
   • ul. Małopolska 11, 05 - 300 Mińsk Mazowiecki 05-300 Mińsk Mazowiecki Poland
   • 25 759 65 34
   • 822-10-46-051
   • 000584449
   • 20 Pedagog 22 Sekretariat szkoły 24 Księgowość 26 Intendent 27 Fax 29 Logopeda 30 Biblioteka 31 Oddziały przedszkolne 33 Świetlica 35 Pokój nauczycielski
 • Galeria zdjęć

   brak danych