• Metamorfoza!!!

29.01.2018 22:33
      Tylko dwa tygodnie przerwy w nauce a tyle zmian u nas...

GALERIA ZDJĘC

Zimowisko

29.01.2018 22:15
      Nasi uczniowie w okresie 20 - 27 stycznia przebywali na zimowisku narciarskim w Jaworzynce koło Wisły. Zimowisko zostało zorganizowane wspólnie z Fundacją „Nie Tylko Myśl”. Na zimowisku przebywało 33 uczniów wraz z 3 naszymi opiekunami: Panią Małgorzatą Pyszel, Eweliną Pukacką i Mileną Glinką. Uczniowie w programie mieli naukę jazdy na nartach lub jej doskonalenie, wycieczki do: Wisły, Koniakowa, chaty chlebowej, aquaparku Istebna, na Trójstyk, zabawy integracyjne, świetlicowe, dyskoteki i kulig. Więcej zdjęć na fb szkoły https://www.facebook.com/sp5minsk/
    • Ogród rekreacyjny według Minecraft

12.01.2018 15:58
      DRODZY RODZICE!

W związku z dużym zainteresowaniem realizacją projektu „Ogród rekreacyjny Minecraft”, chcąc stworzyć równe szanse wszystkim uczniom naszej szkoły, w uzgodnieniu z Radą Rodziców oraz Samorządem Uczniowskim informujemy, że zajęcia informatyczne „Minecraft” odbędą się w pierwszych tygodniach po feriach. Jednocześnie informujemy o korekcie w regulaminie, który znajduje się w załączeniu.

Ogród rekrecyjny według Minecraft

Bezpieczne ferie

11.01.2018 21:04

Dnia 8 stycznia 2018r. w naszej szkole odbył się apel „Bezpieczne ferie”. Miał on na celu zachęcenie uczniów klas 0-III do aktywnego i bezpiecznego spędzania czasu wolnego podczas wypoczynku zimowego. Apel przygotowali uczniowie z klasy IIIe i IIIf z wychowawcami p. Aldoną Heller i p. Barbarą Nowicką. Skutecznie zachęcali najmłodszych kolegów do uprawiania sportów zimowych oraz przekazali przestrogi mające na celu uświadomienie  zagrożeń wynikających z zabaw w miejscach niedozwolonych oraz niewłaściwego przechodzenia przez jezdnię. Spotkanie uatrakcyjniły scenki młodych aktorów  przedstawiające bezpieczne zabawy na śniegu i lodzie oraz wesołe zimowe piosenki.

RODZINNE KOLĘDOWANIE

08.01.2018 09:06

W okresie świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole  można  obejrzeć przygotowywane przez dzieci  przedstawienia jasełkowe. „Rodzinne Kolędowanie” przeżywali  razem ze swoimi pociechami rodzice, dziadkowie i rodzeństwo, uczniów klasy Ic, przygotowani przez panią Marzenę Wocial. Inscenizacja wystawiona przez maluchy oraz świąteczna atmosfera owita rytmem kolęd i pastorałek, pokazała wszystkim zgromadzonym, że święta to nie tylko wyczerpujące przygotowania, zakupy robione w pośpiechu i pakowanie prezentów, ale przede wszystkim to czas, radosnej nowiny narodzin Jezusa, to czas kiedy dzielimy się opłatkiem i z całego serca życzymy sobie wszystkiego co najlepsze.