• DZIEŃ KROPKI W ZERÓWCE

" Ach te kropki ... " Tytuł: 😀 Tytuł: ⚫Tytuł: 🔵Tytuł: 🔴

15 września 2023r. my ,zerówkowicze, obchodziliśmy  „Dzień kropki”.  Kółka i kropeczki towarzyszyły nam przez cały dzień. Były z nami wszędzie: na naszych ubraniach, podczas zajęć i zabawy Tytuł: 🤗Obejrzeliśmy film " The Dot- Kropka" . który opowiada historię Vashti, dziewczynki przekonanej, że nie potrafi rysować. Dzięki inspiracji i zachęcie ze strony nauczycielki Vashti odkrywa w sobie moc kreatywności. Słuchaliśmy piosenek o kropkach, wykonaliśmy prace plastyczne.

" Ukrytych" kropek i kółek szukaliśmy na stołówce podczas spożywania posiłków Tytuł: 🥛 Tytuł: 🍽 oraz podczas zabaw na świeżym powietrzu Tytuł: ⚽️ Tytuł: ☀️Tytuł: 🚴‍♂️Tytuł: 😊 Nasz zerówkowy  " Dzień kropki" uwieńczyliśmy mini sesją zdjęciową Tytuł: 📷Tytuł: 😀Tytuł: 😍

• Zaczynamy nowy rok szkolny...

W poniedziałek 4 września rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Uroczysta inauguracja dla uczniów klas IV – VIII oraz klas I-III odbyła się w dwóch odsłonach w auli SP5, gdzie Pani Dyrektor Ewa Szczerba serdecznie powitała wszystkich przybyłych, przypomniała o ubiegłorocznych osiągnięciach wychowanków Piątki oraz życzyła zarówno uczniom jak i pedagogom sukcesów na wielu płaszczyznach. Następnie mikrofon trafił w ręce uczniów klas szóstych, którzy specjalnie na dzisiejszą uroczystość przygotowali część artystyczną, po czym w nowy rok szkolny tanecznym rytmem wprowadziły nas dziewczęta z klasy Va. Artystyczne rozpoczecie roku szkolnego dla klas młodszych, przygotowały klasy IIIb i IIIc.

Po akademii miały miejsce spotkania uczniów z wychowawcami.Wierzymy, że rozpoczęty rok szkolny przyniesie nam wiele sukcesów we wszystkich dziedzinach.

Pełni zapału i entuzjazmu zabieramy się do pracy 😀

• Wyprawka do zerówki rok szkolny 2023/2024

Szanowni Rodzice Zerówkowiczów,

do rozpoczęcia roku szkolnego 2023/ 2024 zostało jeszcze trochę czasu, ale pora już zacząć myśleć o przygotowaniach.

Zajęcia w oddziale zerowym rozpoczynają się już

1 września 2023 r.

Poniższy załącznik zawiera informację na temat przyborów i artykułów papierniczych. Wszystkie rzeczy uwzględnione w wyprawce prosimy umieścić w torbie podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka oraz dostarczyć do końca pierwszego tygodnia września. Odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości uzyskają Państwo podczas pierwszego zebrania z wychowawcami oddziałów zerowych.

Wyprawka dla oddziału zerowego rok szkolny 2023/2024

• Rocznica Bitwy Warszawskiej

W czwartek 18 sierpnia odbyły się obchody 103. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Uroczystość rozpoczęła Msza święta w kościele NNMP w intencji ojczyzny. Następnie zgromadzeni przenieśli się na Stary Rynek pod Pomnik Niepodległości, gdzie miejsce miały okolicznościowe przemówienia, apel poległych i złożenie kwiatów. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele naszej szkoły. W skład pocztu sztandarowego weszli uczniowie klasy 8a: Lena Barańska, Agata Kostusiewicz i Kacper Frydrychewicz.

• „Być na fali” ze Stowarzyszeniem

Ahoj kamraci! Jesteście z nami?!

„Być na fali” to znaczy podjąć wyzwanie ze Stowarzyszeniem i ramię w ramię realizować kolejne zadania projektowe, które miło się wspomina. Śmiech, wrzawa, wspólnie spędzony czas. A potem uśmiech na ulicy, w szkole, podanie ręki i miłe słowa i to pytanie: Kiedy znowu pojedziemy na wspólny obóz ?!

Dla tych słów, gestów chce się chcieć.

Powróćmy do łebskich chwil, które mogliśmy przeżyć dzięki Panu Mirosław Krusiewicz, Panu Mariuszowi Młynarczykowi, Panu Pawłowi Dopadko, Pani Marzenie Milewskiej

„Zadanie publiczne pn.: BYĆ NA FALI dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego”

#Mazowszepomaga, #programywspacia i #solidarnośćmazowiecka

Film przedstawia uczestników obozu.

• ul. Małopolska 11
        05-300 Mińsk Mazowiecki