• Jasełka w świetlicy szkolnej

• 22.01.2020 08:45
      • 21 stycznia 2020 roku wychowawcy wraz z uczniami uczęszczającymi do świetlicy szkolnej przygotowali jasełka, na które zostały zaproszone dzieci z oddziałów zerowych, szkolni koledzy i koleżanki, a także pracownicy szkoły. Nie zabrakło też ważnej dla świetliczaków widowni tj. rodziców, dziadków i opiekunów, którzy ze wzruszeniem oglądali przedstawienie.
        Ogromne zaangażowanie młodych aktorów, piękne stroje, a także wspaniała scenografia sprawiły, że jasełka bardzo się podobały i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Miłym akcentem tego wyjątkowego spotkania były kolędy grane przez uczniów na dzwonkach i keyboardzie.
        Serdecznie dziękujemy naszym dzielnym aktorom, jak również publiczności, która licznie przybyła obejrzeć przedstawienie. Szczególne podziękowania  składamy rodzicom naszych świetliczaków za pomoc i ogromne wsparcie przy realizacji tego przedsięwzięcia.