• Projekt - "W mazowieckich lasach".

16.01.2023 20:09
      Uczennice klasy 8e Zuzanna Margol, Maria Książek, Natalia Krusiewici i Alicja Zawadka przygotowały ankietę/test wiedzy dotyczący znajomości zbiorowisk leśnych Mazowsza w ramach projektu edukacyjnego Konkursu Wiedzy o Mazowszu. Opracowanie testu wymagało od nich przygotowania merytorycznego. Opanowały nową umiejętność tworzenia testów na Office 365 i doskonaliły pracę w grupie.
    • Projekt - "Zielone rekordy Mazowsza".

16.01.2023 19:45
      Tegoroczna edycja Konkursu Wiedzy o Mazowszu obliguje uczniów do przygotowania projektu dotyczącego "Zielonego Mazowsza". Uczniowie klasy 8e Jan Dudek, Maksymilian Wakuła i Filip Dąbrowski przedstawili w swojej prezentacji "Zielone rekordy Mazowsza".

• Projekt - "Rolnictwo ekologiczne".

16.01.2023 12:39

Uczennice klasy 8e Maja Sitnicka, Blanka Domańska i Natalka Byczek zorganizowały akcję ekologiczną w ramach projektu edukacyjnego Konkursu Wiedzy o Mazowszu. Uczennice zbierały zużyte baterie i sprawdzały wiedzę na temat rolnictwa ekologicznego uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

• Projekt - "Transport a ekologia".

16.01.2023 19:45
      Tematem przewodnim tegorocznej edycji projektów edukacyjnych Konkursu Wiedzy o Mazowszu jest "Zielone Mazowsze". Uczennice klasy 6b Maja Miller, Kornelia Król, Lena Misiurska, Martyna Ignatowska i Dominika Kołodziejczyk opracowały ankietę dla uczniów klas 4-8 dotyczącą komunikacji miejskiej. Dziewczyny zwróciły uwagę na bezpłatne korzystanie z autobusów w naszym mieście.

• Projekt - "Ekologia wg Jastrzębowskiego".

16.01.2023 19:46

Ciekawą postać historyczną w swoim projekcie edukacyjnym prezentują: Julia Bartnik, Jakub Nowak, Aleksandra Lech, Zuzanna Szymańska i  Oliwia Wójcik. Wojciech Bogumił Jastrzębowski był autorem pierwszej Konstytucji dla Europy, którą opracował po doświadczeniach powstania listopadowego. Zawarł w niej informacje na temat integracji europejskiej. Ponadto Jastrzębowski odpowiada za nasadzenia w Puszczy Białej, które pozwoliły jej przetrwać. Inne osiągnięcia Jastrzębowskiego są zawarte w prezentacji multimedialnej umieszczonej poniżej - przygotowanej w ramach Konkursu Wiedzy o Mazowszu.

Ekologia wg Jastrzębowskiego