• Pierwszaki z wizytą w bibliotece 😍

• 27.02.2023 22:20
        • Tuż przed feriami uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami odwiedzili bibliotekę szkolną. Podczas spotkania poznali zasady korzystania z zasobów biblioteki, zachowania się w bibliotece oraz sposób wypożyczania i oddawania książek. Uczniowie zwiedzili bibliotekę, z wielkim zainteresowaniem przeglądali książki znajdujące się na półkach dla najmłodszych. Na zakończenie pierwszoklasiści wypożyczyli wybrane przez siebie książki, a na pamiątkę pierwszej wizyty w szkolnej bibliotece  otrzymali zakładki. Po powrocie do klasy obejrzeli prezentację multimedialną o zasadach  korzystania z książek i  wysłuchali opowiadania pt. ,,Franklin i książka z biblioteki".

Nowym czytelnikom życzymy, by pokochali książki i często odwiedzali bibliotekę szkolną!

Nauczyciele bibliotekarze😊