Drodzy Rodzice

Tylko dzięki WASZEJ hojności możemy wcielać w życie dużo różnych pomysłów dla dobra NASZYCH Dzieci !!!

Zachęcamy nie tylko do wsparcia finansowego, ale również osobistego zaangażowania w życie szkoły.

Sprawmy, żeby szkoła nie była tylko monotonnym obowiązkiem, ale wielką przygodą, przyjemnością oraz możliwością rozwijania pasji NASZYCH Dzieci. Razem możemy więcej.

Licząc na Państwa wielką pomoc - w tym roku planujemy wspieranie wielu inicjatyw takich jak:

-          organizację Balu Karnawałowego oraz Pikniku Rodzinnego,

-          sfinansowanie zakupu nagród dla uczestników konkursów oraz dla uczniów wyróżniających się w nauce i sporcie,

-          wspieranie samorządu szkolnego,

-          dofinansowanie spotkań autorskich oraz biblioteki,

-          wspieranie zajęć pozalekcyjnych,

-          dofinansowywanie koncertów, teatrzyków, występów artystycznych i wiele innych.

Informujemy, że ustalono sugerowaną roczną składkę w wysokości 100 zł na pierwsze oraz 50 zł na drugie i kolejne dziecko w naszej szkole. Liczymy również na większe wpłaty i darowizny. Za co z góry dziękujemy.

W zależności od osobistych możliwości finansowych wpłat można dokonywać:
- jednorazowo
- w ratach: półrocznych, kwartalnych i miesięcznych

przelewem na konto Rady Rodziców nr
61 9226 0005 0000 0550 2000 0010 (tytułem: klasa, nazwisko i imię ucznia) lub gotówką do rąk trójki klasowej podczas zebrań z rodzicami oraz Pani Uli w księgowości.

Czekamy na Wasze propozycje, sugestie, uwagi i nowe pomysły

email: rrsp5mm@gmail.com

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 5 ul. Małopolska 11 05-300 Mińsk Mazowiecki NIP 8221518768

Numer Konta Rady Rodziców:
61 9226 0005 0000 0550 2000 0010

Regulamin Rady Rodziców