• Powiatowy etap Konkursu Pięknego Czytania

• 12.11.2018 22:32
      • W dniach 6 i 7 listopada  w Bibliotece Pedagogicznej odbył się VII Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania, w którym wzięło udział sześcioro reprezentantów naszej szkoły.....

• W kategorii klas I – III wystąpili: Monika Bodecka i Wiktor Księżopolski z klasy III a, w kategorii klas IV – VI – Maria Gorczyca i Kacper Ostolski z klasy V a , w kategorii klas VII – VIII – Julia Janiszewska z klasy VII c i Kamila Wnuk z klasy VIII c. Do konkursu przygotowały uczniów  panie: Marzena Płochocka, Beata Gąsecka, Iwona Kokoszka, Beata Kossakowska.

Uczestnicy konkursu czytali wybrane przez siebie fragmenty książki Joanny Szarek i Jarosława Szarka „Kocham Polskę” oraz utwory poetyckie Zbigniewa Herberta. Ponadto prezentowali wylosowany  fragment tekstu z puli przygotowanej przez organizatorów.

Wszystkim uczestnikom konkursu poszło świetnie. Czekamy na wyniki, które zostaną ogłoszone w dniu 20 listopada podczas finału konkursu.