•  Pływacy z „Piątki” w Zawodach Regionalnych
      • Pływacy z „Piątki” w Zawodach Regionalnych

• 06.04.2019 13:45
      • 26 marca 2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Regionalnych Zawodach w Pływaniu. Zmierzyli się z najlepszymi pływakami z regionu, godnie reprezentując swoją szkołę. Zawody regionalne to kolejny, zdecydowanie trudniejszy etap zawodów w pływaniu, jednak i tym razem jesteśmy dumni z naszych pływaków. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki zmierzyli się z wyzwaniem, płynąc stylem klasycznym, grzbietowym i dowolnym. Ulegli najlepszym, ale różnice czasowe nie były duże, gdyż dzielnie walczyli o jak najlepsze wyniki. Zajęli miejsca tuż za podium, ale najważniejsza jest determinacja, wola walki i umiejętności. 4 miejsce sztafety chłopców i 4 miejsce sztafety dziewcząt to dowód na to, że pływanie to niebagatelna dyscyplina w naszej szkole. Na podium stanęła Alicja Zawadka, która wywalczyła brązowy medal, płynąc stylem klasycznym. Pływacy pod czujnym okiem nauczyciela wychowania fizycznego, pana Marka Kudelskiego udowodnili, że można, jeśli się chce.
        Skład sztafety dziewcząt – Ruta Antonina, Zawadka Alicja, Malka Hanna, Rozparzyńska – Noga Anna, Gorczyca Maria, Pawelec Alicja, Wagner Anna, Mrzygłód Maria.
        Skład sztafety chłopców – Gruba Piotr, Mikucewicz Marcel, Łokietek Wojciech, Wąsowski Patryk, Świętochowski Mateusz, Wilk Jan, Piątkowski Michał, Sulejczyk Jakub.

Serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!!!

Wyniki_zawodow_plywanie_region.pdf