• Się gra się ma - zakończenie programu -podziękowania

• 03.12.2018 21:15
      • Drodzy Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele naszej szkoły!
        Chcemy bardzo serdecznie podziękować za wsparcie i głosy jakie zostały oddane na naszą szkolną świetlicę w programie "Się gra się ma". Niestety ilość zebranych głosów nie dała nam szansy na otrzymanie nagrody.
        Zabrakło tak niewiele!
        My jednak się nie poddajemy i z pewnością będziemy brać udział w kolejnych programach z jeszcze większym zaangażowaniem.
        Szczególne podziękowania kierujemy do naszych uczniów uczęszczających na naszą szkolną świetlicę, którzy z ogromnym zaangażowaniem podejmowali kolejne wyzwania programu. Projektowali, rysowali, tworzyli opisy gier jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc. Dzięki naszym uczniom zdobyliśmy w tym programie dodatkowe 2 000 głosów i to jest nasz, a przede wszystkim ich duży sukces!
        Dziękujemy raz jeszcze i prosimy o dalsze aktywne wsparcie wszystkich naszych szkolnych działań!