• WYCIECZKA ZERÓWKOWICZÓW

• 18.04.2018 21:54
      • 17 kwietnia Zerówkowicze radośnie spędzili czas w sali zabaw „ Młynek” oraz w kinie „Helios” w Siedlcach. Celem wycieczki było rozwijanie  i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni, kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, a także integracja dzieci i wzmocnienie więzi koleżeńskiej. Miłe wrażenie wywołała pani, która przywitała nas i omówiła zasady bezpiecznego korzystania z sali zabaw. W końcu ruszyliśmy do zabawek, które już na nas czekały. Niezwykłą frajdą okazała się karuzela - Palma Kokosowa. Konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami również była niesamowita. Z wielką chęcią znajdowaliśmy sobie zajęcie korzystając także z mini pojazdów, dmuchanych skakańców. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika, w którym można było odpocząć i posilić się. W czasie dwóch godzin spędzonych na aktywnych zabawach ruchowych spaliliśmy mnóstwo kalorii. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania się z tym magicznym i bajkowym miejscem. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wsiedliśmy do autobusu, który zawiózł nas do kina na film o sile miłości i przyjaźni pt. „ Piotruś Królik”. Jak wskazuje sam tytuł, głównym bohaterem był Piotruś, energiczny królik, pełen szalonych pomysłów. Wraz ze swoją rodzinką pragnął tylko jednego -  dostać się do ogródka Pana McGregora, aby móc do woli objadać się przepysznymi warzywami.

Wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie. Zadowoleni i uśmiechnięci wróciliśmy do Mińska i nie możemy już doczekać się kolejnej wycieczki.