• Gimnastyka korekcyjna - ważna sprawa

• 12.02.2018 13:19
      • Nasza Szkoła przystąpiła do kolejnego projektu. Tym razem to projekt " Gimnastyka korekcyjna - ważna sprawa " . Realizowany będzie w formie zajęć dla dzieci z klas I - III. Publicznych szkół Podstawowych z terenu Mińska Mazowieckiego, dla których organem prowadzącym jest Miasto Mińsk Mazowiecki.Zajęcia gimnastyki korekcyjno - kompensacyjnej realizowane są ze środków pochodzących z Ministerstwa Sportu i Turystyki, przy wkładzie własnym pochodzącym z budżetu Miasta Mińsk Mazowiecki. Od uczestników nie pobierane są żadne opłaty - są to zajęcia bezpłatne.

Pierwszeństwo udziału w zajęciach mają dzieci:

a/ zakwalifikowane na podstawie profilaktycznych badań lekarskich, wymagające dodatkowych zajęć korekcyjnych.
        b/ z obniżoną sprawnością fizyczną związaną z zaburzeniami w rozwoju somatycznym.
        c/ z przewlekłymi zaburzeniami stanu zdrowia / przebyte choroby /

Przed każdym semestrem prowadzona jest oddzielna rekrutacja.

Zajęcia prowadzone będą w czwartki w godz. 16.25 - 17.10 / 10 godzina lekcyjna/  i  piątki w godz. 15.35 - 16.20 , 16.25 - 17.10 / 9 i 10 godzina lekcyjna/

Zapisu dziecka może dokonać wyłącznie rodzic lub opiekun prawny wypełniając kartę zgłoszeń , którą można pobrać u nauczyciela wychowania fizycznego p. Małgorzaty Pyszel oraz ze strony www naszej szkoły . Zapisy przyjmujemy do wtorku włącznie. W środę podamy listę dzieci zakwalifikowanych na zajęcia. Uczniowie którzy nie zakwalifikowali się będą na liście rezerwowej.

Pierwsze zajęcia już od 15.02.18r

Serdecznie zapraszamy  Małgorzata Pyszel