Czytanie książek...

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła."

Wisława Szymborska

23 listopada w Szkole Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie II Powiatowego Projektu “Czytam, bo lubię”. W ramach projektu uczniowie mogli wziąć udział w trzech konkursach: czytelniczym – polegającym na rozwiązaniu testu sprawdzającego znajomość przeczytanej książki (w tym roku był to utwór Małgorzaty Strękowskiej - Zaremby “Dom nie z tej ziemi”), literackim – w którym zadaniem uczestników było napisanie opowiadania na dowolny temat oraz  plastycznym – polegającym na wykonaniu ilustracji do książki Małgorzaty Strękowskiej – Zaremby.

Podczas gali, ze specjalnym udziałem Pani Małgorzaty Strękowskiej – Zaremby, zostały ogłoszone wyniki tegorocznej edycji konkursu. Z dumą informujemy, iż I miejsce w konkursie czytelniczym zajęła Magdalena Kożuchowska z klasy Vd, natomiast wyróżnienia we wszystkich trzech konkursach zdobyła Lena Gawron – również uczennica klasy Vd. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

GALERIA ZDJĘC

ul. Małopolska 11, 05 - 300 Mińsk Mazowiecki