• „Elektro- fanki” ruszają korowodem z ulotkami do centrum miasta

• 11.04.2018 09:02
      • Zespół „ Elektro- fanki” wraz z kolegami i koleżankami klasy Va ruszają korowodem z ulotkami do centrum miasta. Niosą transparenty z hasłami ekologicznymi  oraz  plakaty dotyczące szkodliwości elektroodpadów i zużytych baterii. Podczas przemarszu wszyscy uczestnicy korowodu wypowiadają hasła ekologiczne, zachęcające do zbiórki elektroodpadów. Nie omijają żadnego przechodnia, rozdają ulotki, przeprowadzają krótkie wywiady dotyczące zasad postępowania z elektroodpadami. Elektro- fanki wchodzą do sklepów, aptek, urzędów itp. firm. Przeprowadzają tam krótkie ankiety, rozdają ulotki. Termin zbiórki w naszej szkole tuż tuż. Zachęcamy wszystkich mieszkańców  naszego miasta do wsparcia działań naszej  ekologicznej  załogi  i włączmy się aktywnie do ich działań w dniu zbiórki elektroodpadów.