• Elektro-Waleczne z Piątki  atakują miasto!

• 07.04.2019 16:19
      • Termin zbiórki elektroodpadów w naszej szkole zbliża się „wielkimi krokami”.....
        Elektro-Waleczne z Piątki pod opieką pani Edyty Kopeć, „bojową” postawą i wielkim zapałem realizują zadania w konkursie „Dobre rady na elektroodpady”. W dniu 5 kwietnia ruszyły korowodem z ulotkami do centrum miasta. Dziewczęta rozdawały ulotki przechodniom, przed Urzędem Miasta i Starostwa Powiatowego, wkładały za wycieraczki samochodów oraz do skrzynek na osiedlach. Przeprowadzane były też krótkie ankiety wśród pracowników różnych firm: aptek, sklepów, przychodni i urzędu pocztowego. Działania „Elektro- Walecznych” dzielnie wspierali koledzy i koleżanki z młodszych klas: IVe i Ve, którzy szli w kolumnie z transparentami i wypowiadali hasła ekologiczne, zachęcające do zbiórki elektroodpadów. Przypominamy, że zbiórka w naszej szkole będzie w dniach 23 i 24 kwietnia 2019r. Serdecznie zapraszamy do wsparcia naszego przedsięwzięcia!