• Spotkanie z Kicią Kocią

• 18.03.2019 17:17
      • W piątek 15 marca gościliśmy w naszej szkole autorkę i ilustratorkę popularnej serii książek o Kici Koci panią Anitę Głowińską. Autorka spotkała się z najmłodszymi  uczniami naszej szkoły oraz uczniami klas pierwszych. Spotkanie z autorem ulubionej książki i zdobycie jego autografu to prawdziwa frajda dla każdego dziecka, które rozpoczyna swą czytelniczą przygodę, dlatego też dzieci w wyjątkowy sposób przygotowały się do spotkania. Dodatkowo każda z klas wykonała swoje własne rysunki Kici Koci.

W trakcie spotkania Autorka na podstawie wybranych historii o Kici Koci  angażowała dzieci do wspólnej zabawy, opowiadając przy tym ciekawostki związane z przygodami głównej bohaterki.

Dzieci reagowały bardzo spontanicznie, ale prawdziwą niespodziankę sprawiła sama Kicia Kocia, która osobiście zjawiła się w trakcie spotkania. Śmiechu było co nie miara. Wszyscy chcieli mieć zdjęcie z rezolutną kotką i oczywiście na zakończenie pamiątkowy autograf, po który dzieci ustawiły się w długiej kolejce do autorki.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie spotkania i dostarczenie dzieciom niezapomnianych wrażeń.