• Kolejne sukcesy czytających uczniów Piątki

• 03.12.2018 21:06
      • W piątek 30 listopada miało miejsce podsumowanie III Powiatowego Projektu „Czytam, bo lubię” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1. Projekt składał się z trzech konkursów, w dwóch z nich mamy laureatów! W konkursie literackim II miejsce zdobyła Lena Gawron z klasy VI d, III miejsce – Blanka Gromulska z klasy V d. W konkursie czytelniczym naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice, laureatki etapu szkolnego – Lena Gawron i Magdalena Kożuchowska z klasy VI d. Dziewczyny rozwiązały trudny, składający się z 73 pytań test, który wyłonił laureatów etapu powiatowego. Drugie miejsce zajęła Lena.

Serdecznie gratulacje dla dziewczyn!!!smiley

Zwieńczeniem zmagań konkursowych dla wszystkich uczestników Projektu był udział w niezwykle ciekawym i pouczającym spotkaniu autorskim z Panią Grażyną Bąkiewicz – autorką książki, której dotyczyła tegoroczna edycja konkursu.