• Kolejne pozytywne zmiany wokół budynku Piątki

• 18.04.2018 11:16
      • Przyszła wiosna, a wraz z nią kolejne remonty, których efektem będzie coraz piękniejsze otoczenie naszej szkoły. Po imponujących zmianach przed wejściem frontowym do budynku Piątki przyszła kolej na gruntowny remont ogrodzenia od ulicy Litewskiej. Prace remontowe wciąż trwają, ale już można podziwiać widoczne ich efekty. Cieszy zarówno ich wymiar estetyczny, jak i praktyczny. Dzięki wspomnianym zmianom społeczność szkolna zyska bowiem nowe wejście na teren placówki od ulicy Litewskiej, co stanowi ogromne udogodnienie zwłaszcza dla uczniów i rodziców mieszkających na tej ulicy lub w jej okolicach, ponieważ znacząco skraca ich drogę do oraz ze szkoły. Niewątpliwym ułatwieniem logistycznym dla społeczności Nowego Miasta są też dodatkowe parkingi oraz przystanek autobusowy znajdujący się bezpośrednio przy nowym wyjściu z Piątki.