• Dzień Edukacji Narodowej w Piątce

• 15.10.2018 08:53
      • W dniu 12 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbył się apel, który zgromadził wszystkich uczniów i pracowników szkoły. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Ewa Szczerba, następnie głos zabrał przedstawiciel Rady Rodziców Pan Dariusz Świętochowski, a później przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego -   Marta Bocheńska, która z kolei przekazała mikrofon uczniom klasy 7c i 5e odpowiedzialnym za przebieg uroczystości. W pięknych słowach zawartych w tekstach wierszy oraz piosenek wychowankowie wyrazili swoją wdzięczność za trud, życzliwość, poświęcenie i dobre serce swoim nauczycielom. Program artystyczny przygotowali uczniowie wspierani przez nauczycieli: panią Mariolę Kruszewską, panią Marzenę Wocial, panią Danutę Solecką i pana Mirka Kruszewskiego. Życzeniom muzycznym w wykonaniu chóru szkolnego akompaniowała pani Magda Jakubowska. Uroczystość zakończył wywołujący serdeczne uśmiechy na twarzach wszystkich zgromadzonych występ dziewcząt z zespołu tanecznego przygotowany przez pani Małgorzatę Pyszel.

Wszyscy pracownicy szkoły serdecznie dziękują za ciepłe słowa i miłe życzenia.